Powrót…

Hej! Chcieliśmy was dziś, w wigilię oficjalnie przywitać postem z okazji pierwszych 100 wartościowych i pomocnych artykułów lecz niestety jedyny prezent jaki mamy to usunięta strona oraz nieodwracalnie uszkodzone kopie zapasowe.

Nie będziemy zbytnio rozwodzić się nad tym ponieważ pracujemy całym zespołem jak nigdy żeby jak najszybciej odbudować stronę oraz odtworzyć istniejące do niedawna artykuły, jak i wprowadzić nowy poziom na stronę.

Przyczyną był nowy projekt którym mieliśmy niedługo się pochwalić oraz wprowadzić w życie, lecz niestety pokrzyżował on bezpośrednio plany oraz jak widać samo jej funkcjonowanie…

Pracujemy teraz ciągle nad całkowicie nowym poziomem naszych artykułów jak i samej strony, teraz po zdobyciu doświadczenia będziemy robili to sprawniej i nie jest tak źle jakby mogło się wydawać bo idzie lepiej niż sądziliśmy!

Aktualnie strona jak widać działa, a nawet dziś pojawią się “nowe” artykuły i funkcje, a same grafiki zostaną ulepszone i wprowadzone na stronę.

A jakby ktoś chciał pomóc (każda pomocna dłoń się przyda) jesteśmy chętni przyjąć ją po w wcześniejszym uzgodnieniu, także… Napisz do nas!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przetłumacz